Estetic studio s.r.o je spoločnosť, ktorá vznikla v r.2004, ale v súčasnej podobe pracuje od leta 2005. Ideou spoločnosti je spojiť do jedného zladeného celku dlhoročné skúsenosti z oblasti kožnej medicíny, homeopatie, gemmotherapie, estetickej dermatologie a kozmetiky. Naši lekári sa výborne orientujú v zdravotných aj estetických problémoch kože, dopodrobna poznajú pokožku v zdraví aj chorobe, prácu s modernými prístrojmi, lasermi a v neposlednom rade sa orientujú v množstve kozmetických výrobkoch na trhu a vedia dobre poradiť aj pri ich výbere. Klasická ambulancia je orientovaná hlavne na liečbu problémov s akné, problémov s alergiami a rôznymi typmi ekzémov,výborné výsledky dosahujeme pri liečbe rosacey a tiež pri padaní vlasov z rôznych príčin. Estetická časť zase veľmi dobre rieši následky po prekonaných kožných problémoch, po akné a taktiež sa sústreďuje na riešenie vrások všetkými dostupnými spôsobmi. Zvlášť zdôraznujeme zväčšovanie a formovanie pier, kde máme bohaté skúsenosti s perami zdravými, ale aj s perami, ktoré vyžadujú pozornosť pre vrodené a pooperačné problémy.
Momentálne sa pracovisko premiestnilo do vynovených priestorov na Zvolenskej 6 v Banskej Bystrici a pribudla k nám VŠ vzdelaná fyzioterapeutka. Čiže do ponuky pribudli viaceré druhy masáží.

Naše sestričky majú vzdelanie v oblasti kozmetiky a výnimočnú schopnosť poradiť si s každým typom pleti k spokojnosti klienta. Príjemné prostredie, najmodernejšie prístroje, komplexné služby, priateľské ceny a profesionalita pracovníkov sú zárukou, že sa budete u nás dobre cítiť.


Homeopatia na pracovisku

MUDr.Kanátová Nadežda promovala na LFUK Martin v roku 1979. V r. 1980-1984 pracovala v NsP FDR Banská Bystrica na Kožnom oddelení. Atestovala v r. 1985 a odvtedy pracovala na Poliklinike Banská Bystrica, pričom prevažnú časť pracovného času mala na starosti deti a dospievajúcich. Zvyšné dni zase dospelých pacientov. V rokoch 1990-1994 detská kožná ambulancia, Poliklinika Banská Bystrica. Od roku 1994 pracuje v súkromnej ambulancii v Banskej Bystrici. Homeopatické vzdelávanie absolvovala v roku 1993, nadstavbové homeopatické vzdelávanie v roku 1995. Od roku 1993 sa venuje homeopatii v rámci svojej špecializácie.

Celkové zhrnutie praxe lekára:
  • 38 rokov praxe v odbore Dermatológia
  • 25 rokov praxe v homeopatii
  • 16 rokov praxe v estetickej dermatológii

Estetická dermatitída pribudla na pracovisko v roku 2002, keď sa na Slovensku začali objavovať prvé postupy v tomto odbore. Odvtedy používame všetky dostupné neinvazívne postupy na riešenie vrások, hyperpigmentácií, jaziev, tetovaní a pokračujeme vo vzdelávaní v tomto perspektívnom a krásnom odbore, ktoré prináša ženám, ale aj mužom, radosť a zdravé sebavedomie.


Janka Vavrinčíková - zdravotná kozmetologická sestra

Ľubica Pšenicová - zdravotná sestra,kozmetologička

Beata Hlaváčková - kozmetička s maturitou,pedikúra

Mgr. Martina Mazúchová - fyzioterapeutPracovisko

© 2008 - 2020 ESTETIC STUDIO | designed & powered by creoneo